w zdrowym ciele zdrowy duch zajecia dla dzieci

w zdrowym ciele zdrowy duch zajecia dla dzieci

Top 3 Powody Dlaczego Pary wziąć rozwód

Podobnie jak ludzie mogą wpaść w miłości, ludzie mogą wypaść z miłości dla wielu powodów, a te zawsze są unikalne dla zainteresowanych osób. Wciąż te same bitwy, która toczy się w domach na całym świecie, a jeśli znajdziesz się w rozpadu związku, nie jesteś sam i może być zaskoczony, jak wiele osób się rozwiodła się z tych samych podstawowych powodów.

Fizyczny lub emocjonalny nadużycie: gdzie każdy z małżonków jest fizycznie lub emocjonalnie nadużycie małżonkowi lub dzieciom. Przemoc fizyczna dotyczy wszystkich rodzajów przemocy i emocjonalne lub psychiczne nadużycie puszka zawiera słowne obelgi, drwiny, poniżania, zastraszania i spójny negatywny zbrojenie.

Powodem numer jeden, aby uzyskać rozwód jest w przypadku przemocy fizycznej lub emocjonalnej – jeśli jedna ze stron jest zadawanie bólu fizycznego lub emocjonalnego w zamierzonego sposób, konieczne jest, że dana osoba jest ofiarą szukać pomocy natychmiast i podzielić się swoimi doświadczeniami z kimś przeszkoleni doradcy i chronić ich interests.Physical i nadużycia emocjonalne często nie można przezwyciężyć, ponieważ sprawca nie chce przynieść to, co widzą jako moc i szuka pomocy dla swoich problemów.

Jeśli jesteś ofiarą przemocy fizycznej, należy natychmiast skontaktować się z policją.

Podział Komunikacja: to trwa niezdolność do komunikowania się między par i mogą systematycznie zniszczyć wszystkie inne sfery małżeństwa, w tym utraty odsetek, kompatybilności fizycznej, zdolności do kwestii finansowych, etc.

Komunikacja jest ważna we wszystkich relacjach, zarówno w małżeństwie, przyjaźni, lub stosunku rodzicielskiego. Nic więc dziwnego, że problemy komunikacyjne są numerem jeden powód do rozwodu. Często osoby mogą czuć się niezrozumiany, albo nie może być całkowity brak komunikacji.

– autor artykułu