w zdrowym ciele zdrowy duch tlumaczenie angielski

w zdrowym ciele zdrowy duch tlumaczenie angielski

Czas decyzji

Praca z Głuchych może być dość uciążliwe. Jestem pewien, że działa z każdym może być ból. Do tego: komunikacja z głuchych jest jeszcze trudniejsze, aby plany ustaw decyzje w działaniu.

Mike był do przyłączenia się do mnie na ulicach w poniedziałek, w poniedziałek wielkanocny. Kilka problemów. To znaczy myśleć, co może się zdarzyć w ciągu długiego weekendu, aby zmienić ones decyzje.https://www.plekspol-poliweglan.pl Rzeczy do sprzedaży, które nigdy przedtem. Jest to co najmniej 144 godzin działania oraz czy snu; ale nie ma dostępu do telefonu, Internetu, poczty elektronicznej, więc jak mogę się z nim skontaktować? On mieszka w tym samym mega-miasta, ale 25 mil.

On potrzebuje pomocy z transportem, ale jeśli dam mu pieniądze nie kupi bilety transportem publicznym, ale inne niceities że uzna to za konieczne. Więc postanowił spotkać się z nim w wyznaczonym miejscu i czasie. Zazwyczaj jest punktualny, ale po drodze w dół czułem, że nie będzie tam. Rzeczywiście, nie był.

decyzje

Decyzje. I załatwił w sieci, aby uzyskać rower dla niego 15 $, dorosły rower. Jak mogę włączyć, że w dół. Brak blokady lub kask, ale pozwala zobaczyć. Musiałem czekać 1,5 godziny, aby dostać się na rowerze, więc pomyślałem, że pójdę po niego w domu, zabrać go nad dostać rower, mógł rower i cieszyć się nowy prezent.

Droga do dobrymi intencjami wybrukowane jest z ….. wybojów. W moim przypadku, dziury. Decyzje, które były świadczone Helsing. W roadwas wyłożone niezdecydowania. Wszelkie północ amerykańskim miastem ma mnóstwo dziur, zwłaszcza taki, który dostaje zimę jak my. Rzeczywista uszkodzeń powstałych na naszych ulicach każdej zimy …. dobrze to już inna historia, na pewno.

Mike nie było, ale znalazłem coś innego. Było kawiarenka internetowa, a nie 5 minut od jego miejsca zamieszkania. Wow, coś jak 4 godzin $. 9 Fantastyczny.

– autor artykułu