w zdrowym ciele zdrowy duch english translation

w zdrowym ciele zdrowy duch english translation

Co sprawia, że ??sublimacja różne inne sposoby drukowania jest sposób, że grafika jest przenoszona na produkcie. Po ogrzaniu do takich ekstremalnych temperaturach atramentowych Obraz jest drukowany na gorąco staje się tak, że jest pochłaniane przez samego materiału kubek. Po upływie 3-5 minut, można usunąć swój kubek z prasy ciepła, zdjąć taśmę i dzieła sztuki, a następnie umieścić go w wiadrze z wodą. Woda jest niezbędna do procesu, dzięki czemu kubek do schłodzenia szybko, trwale uszczelniających w tuszach sublimacji, dzięki czemu sztukę i kubek jeden produkt.

w zdrowym ciele zdrowy duch english translation

Ze względu na sposób, w jaki następuje proces transferu tuszu procesu sublimacji jest znacznie większa niż żywe wyniki można osiągnąć za pomocą zwykłego drukowania, lub nawet przy pełnym kalkomanii kolorów. Ponieważ sama farba jest wchłaniany do produktu, to prawie tak, jakbyś patrzył na pełny obraz samego koloru, zamiast drukowanej kubek. To dlatego kubki do sublimacji zdjęcia stały się tak popularne prezenty i upominki na imprezy i uroczystości wszelkiego rodzaju.

w zdrowym ciele zdrowy duch english translation

Sublimacyjny Kubki są jednym z najbardziej popularnych niestandardowe prezenty, artykułów promocyjnych i upominków. W przeciwieństwie do zwykłego drukowania, te żywe i przyciągające pojawiały Full Color Photo Kubki pozwalają zachować swoje ulubione wspomnienia na długie lata. Sklep DiscountMugs.com dziś spersonalizowane własne sublimacji kubki.

– autor artykułu