dlaczego powinno sie uprawiac sport opowiedzcie

Przenoszenie Rośliny ogrodowe

Czy jesteś aktywnym lub sporadyczne ogrodnik prędzej czy ten ostatni prawdopodobnie znajdziesz się w potrzebie ruchu roślin ogrodowych. Tradycyjnie praktyka było przenieść rośliny w okresie późnej jesieni i do zimowych miesięcy, ale jeśli są stosowane odpowiednie techniki większość roślin można bezpiecznie przenieść o każdej porze roku.

Reguły dla Moving Ogród Rośliny w okresie wegetacji

Gdy przygotowuje się do przejścia mniejszych zakładów mniej niż 3 stopy w wysokość jest dobra, aby usunąć 1/3 roślin top wzrost w kontaktach z drzewiastych roślin ozdobnych, takich jak krzewy i krzaki. Gdy mamy do czynienia z roślin zielnych wieloletnich, takich jak kwiaty czy rośliny, które umierają z powrotem na ziemię każdego roku przycinanie powrotem nie jest niezbędna. Ostrożnie kopać wokół rośliny pozostawiając bryły korzeniowej tak duża jak średnica roślin jesteś w ruchu. Zapoznaj się z całą roślinę do nowej lokalizacji i umieścić go w ziemi ujędrniający glebę wokół niego , tym bardziej korzenia można zachować tym lepiej przeszczepu odbędzie.

Jeśli przenosisz roślin ogrodowych, które są większe rośliny może 3 do 6 stóp stóp procedura jest podobna, ale trwa to dłużej ze względu na dodatkowy krok. Podczas kopania wokół rośliny wykopać dół o 1 1/2 nogi i pozwól roślina pozostanie tam przez 10 do 14 dni przed przejściem do nowej witryny. To daje roślinie szansę rozpocząć produkcję nowych korzeni gdzie stare korzenie zostały odcięte i daje większe szanse na rośliny, które przeżyły ten ruch.

Przenoszenie Większe ogrodowe krzewy i drzewa

Podczas przemieszczania roślin ogrodowych lub drzewa, które są duże proces jest dobrym nieco inna. Pierwszy proces jest próba usunięcia około 1/3 górnej wzrostu na większych oddziałów nie usuwania gałęzi z pnia po prostu wyciąć go z powrotem.

– autor artykułu