w zdrowym ciele zdrowy duch zajecia w przedszkolu

w zdrowym ciele zdrowy duch zajecia w przedszkolu Tańsze niż uzyskanie mu komputer … zobaczyć, co robię. Żyję swoje życie dla niego, bez chodzenia w butach. Nie jestem głuchy. Ja nie jestem na $ 730 program miesiąc zapłacić wszystkie swoje wydatki; Nie jestem żebrakiem; Nie jestem kimś, że ma faktycznie poprosić kogoś codziennie przez dym, lub przejażdżki, nie jestem, że ktoś idzie 10 mil codziennie coś do zrobienia.terapia szczecin Nie jestem kimś, że ogląda telewizję, ale nie można usłyszeć dowcipy lub poczuć działanie. Nie mam do tego rodzaju decyzji.

To frustrujące. Chcę, żeby być w stanie komunikować się ze sobą. To pierwszy krok, ale będzie on tak czy inaczej? Można doprowadzić konia do wodopoju, ale nie można zmusić go do picia.

Wszystko, co mogę zrobić, to być gotowe, gdy nazywa. Tak, on nie zadzwoni. On znajdzie kogoś gdzieś zadzwonić do mnie i daj mi znać, że musi mi się z nim spotkać gdzieś.

To frustrujące, ale teraz, że to wszystko, co mogę zrobić. Chcę, żeby przyjść do mojego świata, ale myślę, że muszę się pochylić nieco niższa. Decyzje Musi zrobić to te przeżycia. Największą jeden żyjący na tej ziemi pochyla się do każdego z nas, codziennie. To nie może być zbyt trudne dla mnie, aby to zrobić.

– autor artykułu