w zdrowym ciele zdrowy duch projekt edukacyjny

w zdrowym ciele zdrowy duch projekt edukacyjny Czasem, gdy ego zaczynają kolidować komunikacja może stać się niemożliwe, a rozmowa nie może już rozwiązać problemy, które stały się tak nieodłączne.

Barier w komunikacji:

Percepcyjne i językowe różnice – może masz na myśli to samo, ale mówią, że w inny sposób

Przeciążenie informacyjne – byliście na to za jakiś czas, wiele się już na

Nieuwagi – czasem jeśli powtórzysz coś na tyle razy, inni mogą zwracać mniejszą uwagę

presja czasu – oboje jesteście zajęci, czasami nie ma czasu rozmawiać

Rozproszenie i hałas – dzieci, telefon, pies, jest głośno i nigdy się samotnie w cichej minutę

Emocje!!! – To jest wielki i nie należy lekceważyć

Retencja – niektórzy ludzie mogą posiadać tylko tyle informacji w jednym czasie

Niewierność: gdzie jedna lub obie strony cudzołóż albo „oszustwo” na drugiej osobie, a zatem naruszenie umowy małżeńskiej. Ponieważ niewierność jest nie tylko o seksie poza relacji, ale także o zaufaniu, zdradzie, leżąc i nielojalność, jest często zbyt trudne do przebaczenia i występuje w prawie połowa nieudane małżeństwa w Ameryce Północnej.

Gdy jedna ze stron czynności ze stosunku czy krótko lub na dłuższy okres czasu, może to być bardzo trudne, a często niemożliwe, aby przebaczyć i zapomnieć. Niewierność może spowodować, że zdradził partię rozzłościło i rannych. Są chwile, w których związek może przetrwać nawet przebaczenie niewierności jednak nie musi oznaczać, zapominając, a ból, który wynika z niewierności może pozostać na powierzchni przez dłuższy czas.

Pod koniec dnia, prawdziwy powód , by uzyskać rozwód jest to, że miłość odeszła ze stosunku. Jeśli próbowałeś wszystkiego i małżeństwo nadal nie będzie działać, rozwód może być właściwym wyborem. W takich przypadkach, nie daj się pokonać przez myśl, że rozwód oznacza rzucenie lub rezygnację – myśleć o poddanie się możliwościami swojego nowego, pozytywnego życia.

Za pomoc przy rozwodzie w London Ontario, skontaktuj Fairway Rozwód Solutions Londyn. Z eksperta finansowego oraz mediator rozwodu na personel, Fairway Rozwód pomaga znaleźć lepszy sposób na rozwód w London Ontario.

www.kogainw.pl
– autor artykułu