w zdrowym ciele zdrowy duch piosenka dla dzieci

w zdrowym ciele zdrowy duch piosenka dla dzieci

Jak wydrukować Kubki Korzystanie Druk sublimacyjny

Jednym z najbardziej popularnych sposobów dostosowywania kubek kawy, jest dodanie pełnego koloru zdjęcie, aby je, starając się zachować pamięć, promować imprezę, a nawet stworzyć niepowtarzalny prezent. Proces dodawania pełnych kolorowych obrazów do kubków kawy może wydawać się nieco tajemnicą dla niektórych, ale gdy ktoś widzi, jak łatwo proces sublimacji jest, będą chcieli, aby utworzyć jedną sami!

Proces sublimacji jest często używany przez małe firmy, a nawet dla rzemiosła spośród domu lub garażu, który pokazuje, jak łatwo jest wykonać samemu. Za pomocą tej metody można używać w pełnym kolorze, szczegółową grafikę dla swojego kubka, bez martwienia się o to blaknięcie, zarysowania lub peelingu. Dzieło jest trwały. Aby stworzyć własny kubek pełen kolor sublimacja, trzeba będzie dostosować wasze kubki są sublimacji kubki do kawy, pokryte specjalną powłoką sublimacji, papieru sublimacyjnego, atramenty, podjąć prasowej (ogniotrwały), wiadro wody i ciepła sublimacji. Większość z tych produktów można znaleźć w lokalnych sklepach rzemieślniczych, lub przez Internet od dostawcy drukarskiej. To może być lepiej, jako dostawcy drukowania często może zaoferować elementy potrzebne w dużych ilościach, cenach hurtowych.

Gdy grafika została przygotowana, jest wydrukowana tuszem barwnika-sub na swoim papierze specjalnym sublimacji. Tusz jest zazwyczaj dużo bardziej gęsta, że ??regularne zadrukowanego papieru. Następnie należy odciąć nadmiar papieru, dzięki czemu można rozpocząć przesyłanie obrazu. Po pierwsze, centrum swoje prace na kubek sublimacji powlekanego, a następnie zastosować taśmę żaroodpornej, aby utrzymać go w miejscu. Twój kubek i grafika jest gotowa do przeniesienia do prasy ciepła. Kubek następnie wyko nuje 5/3 mocowane do sublimacji ciepła prasy, która ogrzewa swój kubek do przeniesienia atramentu.

– autor artykułu