sport to zdrowie historyjka obrazkowa chomikuj

sport to zdrowie historyjka obrazkowa chomikuj Następny kopać dół wzdłuż linii ociekania połowie drogi wokół rośliny należy wykopać tyle głęboko, aby dotrzeć do korzeni. W tym momencie będziemy chcieli czekać dwa tygodnie lub tak przed powtórzeniem procedury na drugą połowę zakładu.

Po kolejnych dwóch tygodni minęło będziesz chciał podnieść roślinę z otworu i owinąć bryły korzeniowej z juty, aby zapobiec glebę przed upadkiem z dala od bryły korzeniowej i uszkodzenia korzeni. Przenieś roślinę do nowej lokalizacji i mieć pewność, że nowa dziura jest 1 1/2 razy szersza niż bryły korzeniowej . Głębokość nowego otworu powinna umożliwić roślinie sit 3/4 „do 1” nad glebą, aby uniknąć tłumiąc istniejących korzeni. Jak jesteś z powrotem złożenia dziurę można dodać trochę kompostu jako poprawki gleby, aby pomóc w podjęciu .easier gleby na nowe korzenie rosną w.

Czy jesteś w ruchu roślin ogrodowych, które są małe lub większą ostrożność należy zachować je dobrze podlać pierwszym roku. Rośliny te utraciły część ich systemy korzeniowe, więc nie mogą dotrzeć poza linię kroplówki po wodę tak skutecznie, jak roślin i drzew, które są ustanowione. Podczas 2-gim roku miej oko na nich, jak również i dostarczenie dodatkowego podlewania, gdyby nie padało od ponad tygodnia ..

Pod warunkiem masz po tych praktyk Twój roślin powinny również dostosować i rozwijać się w nowym miejscu. Ostatnią rzeczą, jeśli starają się przenieść drzewo, które jest czymś więcej niż 3 1/2 „do 4” średnicy trzeba będzie zatrudnić landscaper ze specjalistycznego sprzętu, jak ciężarem drzewa jest coś, co nie może być podnoszone ręcznie ,

Ten artykuł Glenn Bronner wcześniej pojawił się w Glenns Garden Gardening Blog Glenn jest profesjonalnym tereny opiekun z ponad 38 lat doświadczenia w ogrodnictwie i udziałów w branży ogrodnictwa wskazówki i wiedzę swoich blogach ogrodnictwo ogrodnictwo.

– autor artykułu