rozprawka na temat w zdrowym ciele zdrowy duch

rozprawka na temat w zdrowym ciele zdrowy duch

Zróżnicowany Zielony Przemysł – Ekologiczne Z Zasad Etycznych

W następstwie rosnących wymagań produktowych ruchu ekologicznego, nastąpił gwałtowny wzrost populacji zielonych firm. Wolne od pestycydów, rolnictwo ekologiczne jest źródłem błonnika i żywności ekologicznej dla organicznych mody i przemysłu spożywczego. Wiele innych zielonych firm (choć nie organiczne) pomóc w ochronie środowiska poprzez tworzenie produktów, które zmniejszają nasze zapotrzebowanie na energię, a nasz „ślad węglowy” (zużycie węgla w oparciu zasoby naturalne).

Istnieje zielonych firm, które dostarczają nam z alternatywnych systemów energetycznych, takich jak energia wiatru, energia geotermalna, energia słoneczna. Ogromna przemysłu solarnego stworzył wiele produktów, które generują ciepło lub energię elektryczną z dodatkiem sun.In istnieją zielone firmy produkujące wyroby z surowców wtórnych, takich jak buty, lustra, opony, płyty chodnikowe, zabawek i wyrobów z papieru gwarancje ubezpieczeniowe. Redukują one również nasz „ślad węglowy”.

Wyjście poza wszystkich punktach środowiskowych wspomniano powyżej, nowy świt przybył do ruchu zielonych. Definicja zielonych została rozszerzona o zasady etyczne i odpowiedzialność społeczną. Nowy zielony oznacza więcej niż tylko ochronę środowiska lub co do jedzenia żywności ekologicznej organicznych i ubrania do noszenia. Teraz chodzi o etyczne zachowanie, poświęcając osobiste trybu życia oraz przyjmowanie odpowiedzialności za naszych bliźnich.

Z pomocą organizacji takich jak Zielona Ameryki i OTA, konsumenci nadal kupić szeroką gamę produktów, które są dostępne w przyjaznych dla środowiska alternatyw w tym ekologicznymi produktów żywnościowych i odzieżowych. Wiele firm odzieżowych organiczne były w zgodzie z zasadami odpowiedzialności społecznej, etycznej i charytatywnej giving.They przyniosły style eko-mody wykonane z ekologicznego rolnictwa, takich jak bawełna, jedwab, konopie i bambus. Jak żywności ekologicznej, są zobowiązani do produkcji bezpiecznych i zdrowych produktów.

Wiele z tych firm rozwinęły własne podejście do ubezpieczania odpowiedzialności społecznej. Kilka zwrócili się do charytatywnej poprzez zaangażowanie społeczności. Ale reakcja całej zielonej branży do nowych standardów etycznych jest zróżnicowana w branży.

Baltimore Green Company, Live Życie Organics, opracowała pochwały plan zajęcia zasad etycznych. Plan firmy do wspierania społecznej odpowiedzialności obejmuje: (1) dostarczanie żywności dla zupę (2) pomaga w odbudowie Baltimore dla mieszkańców niska mieszkaniowych przychody i (3) za pomocą własnej odzieży organicznej zachęcić osobisty triumf, pozytywny styl życia i odpowiedzialności za innych ,

– autor artykułu