program edukacyjny w zdrowym ciele zdrowy duch

program edukacyjny w zdrowym ciele zdrowy duch

Wprowadzenie do Karoliny Południowej mandatów

Prawo pędzącego South Carolina jest skodyfikowane w kodeksie podskórnie 56-5-1520. Że ustawa przewiduje trzy konkretnych poziomach przekraczających dozwoloną prędkość: mniej niż dziesięć mil na godzinę przekroczenie prędkości (2 punkty), ponad dziesięć mil, ale mniejszej niż dwadzieścia pięć mil na godzinę przekroczenie prędkości (4 punkty) oraz w https://sportowesuple.pl/915-trec-whey-100-1500g.html nadmiar dwudziestu pięciu mil na godzinę (6 punktów).

Są to zazwyczaj dwie opcje dostępne dla tych, którzy otrzymali mandat za przekroczenie prędkości. Pierwszą opcją jest próba osiągnięcia wynegocjowanego rozdzielczość, a drugi ma mieć zaskarżoną proces. Niestety Karolina Południowa nie posiada trzecią dostępnych opcji w innych krajach (takich jak „modlitwa o wyroku”), w którym sąd ma prawo do zawieszenia bilet. Tam również nie są specjalne przepisy pozwalające bilet zostać zawieszone dla posiadaczy CDL.

Jedyna osoba z uprawnieniami do negocjacji lub zniżka bilet będzie urzędnik wydający. Żaden urzędnik lub sędzia, ma prawo do wstrzymania wydawania punktów ani żadnej kontroli nad tym, jak stawki ubezpieczenia samochodu może być dokonana. Wynik wszystkie bilety będą zgłaszane do Działu South Carolina pojazdów. Oni z kolei zgłosić bilet do odpowiedniej agencji pojazdów silnikowych dla każdego ticketed z kierowcą państwowej. Wiele razy oficerowie są gotowi, na żądanie, w celu obniżenia naruszenie przyspieszenie w dół jednym lub kilku poziomach dla osób, którzy byli uprzejmi (w umyśle) i oficera, którzy przychodzą do sądu.

Jedyny raz funkcjonariusz może być w stanie zaoferować „nie ma sensu” wynik dla mandat za przekroczenie prędkości jest, jeśli są zatrudnieni przez gminę, która ma „nieostrożne działania” Rozporządzenie komunalnych. Grzywny dla „nieostrożne działania” naruszenie zarządzenia różnią się zasadniczo od obszaru, a może być znacznie wyższe niż standardowe opłaty pędzącego South Carolina.

– autor artykułu