dlaczego sport wplywa na ksztaltowanie charakteru

dlaczego sport wplywa na ksztaltowanie charakteru

Drukarka Brother MFC-9700 Toner Based – Wbudowany automatyczny podajnik dokumentów i dupleksera

Przegląd

Dzięki możliwości drukowania dokumentów laserowe monochromatyczne jak również zapewnienie kopiowania, faksowania i kolor możliwości skanowania, Brother MFC-9700 został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności. Opcje łączności są najlepiej dopasowane do użytkowników indywidualnych i biur domowych, ale wszystkie cechy oznaczają, że można dać wrażenie, że jesteś o wiele większe firmy niż naprawdę jesteś. Ogólnie rzecz biorąc, MFC-9700 to solidna maszyna biurowe zawarte w łatwym w obsłudze, kompaktowym opakowaniu.

Cechy i funkcje

MFC-9700 oferuje USB i porty równoległe do podłączania do pojedynczego komputera. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Mac i operacyjny Windows dla maksymalnej wszechstronności. Osoby pracujące w otoczeniu sieciowym lub więcej grup roboczych Istnieje również możliwość podłączenia do zewnętrznego urządzenia Ethernet.

Po podłączeniu, Brother MFC-9700 oferuje prędkość do 15 stron na minutę, zarówno dla druku i kopiowania. Papier jest podawany za pomocą podajnika na 100 arkuszy, które mogą być dostosowane do użytku z papieru prawnych i list, a opcjonalny podajnik na 250 arkuszy wtórna może znacznie zwiększyć potencjał MFC-9700 jako urządzenie biurowe. Na dokumenty wielostronicowe mogą być kopiowane lub faksem, nie jest standardowym 10-stronicowy automatyczny podajnik dokumentu.

Rozdzielczość Brother MFC-9700 jest przeznaczona na 200 x 400 dpi dla obu kopii i wydruków. Kopie mogą być powiększone lub zmniejszone, w razie potrzeby, o maksymalnej wydajności 99 stron za każdym razem. Faksowanie odbywa się za pośrednictwem 14.4k wbudowanym modemem. Proste wybieranie jest jeszcze łatwiejsze dzięki pojemności, które przechowuje do 48 numerów, a użytkownicy podłączony bezpośrednio do Brother MFC-9700 można wysyłać faksy bezpośrednio z komputera.

– autor artykułu